Organizujesz wyjazd grupowy do Wieliczki? Nie mogłeś trafić lepiej!
Dysponujemy 39 pokojami - wszystkie są w pełni wyposażone.Zarezerwuj

Dlaczego warto wybrać wyjazd grupowy Wieliczka właśnie do Salis?

Planując wyjazd grupowy pod Kraków, zapewne szukasz komfortowego noclegu w zacisznej okolicy.
Takim miejscem jest Wieliczka… takim miejscem jest przede wszystkim hotel Salis, gdzie na Twoją grupę czekają nie tylko wygodne pokoje, ale także dziedziniec restauracji (z tyłu budynku), na którym będą Państwo mogli m. in. wypić poranną kawę na świeżym powietrzu, jak również przestronny park, w którym dzieci będą mogły bawić się godzinami, a dorośli wypoczną relaksując się na leżakach lub w hamakach.
Na terenie hotelu mieści się monitorowany, niestrzeżony parking, na którym bez przeszkód można zaparkować autokar. Oczywiście dla naszych gości jest całkowicie darmowy.

Wiadomo nie od dziś, że główną atrakcją naszego miasta jest kopalnia soli, której mnogich zalet nie sposób wyliczyć. Oczywiście my również serdecznie polecamy jej zwiedzenie, zapewniając tym samym że wnętrza jej bezkresnych labiryntów, oraz wielowieczna historia sięgająca początków ubiegłego millenium zapierają dech w piersiach!

Jeśli organizujesz wyjazdy grupowe dla sportowców (turnieje, obozy, pojedyncze mecze itd.), hotel Salis będzie idealną bazą noclegową, gdyż mieści się zaledwie 550 m od Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego „Solne Miasto” (boiska, korty tenisowe, kryta pływalnia, hala sportowa, siłownia). W ścisłym pobliżu hotelu znajduje się również park ze ścieżkami spacerowymi, który jest świetnym miejsce na poranną rozgrzewkę, wieczorny jogging czy nordic walking.

Wieliczka, to piękny, zielony zakątek Polski, który tętni życiem dzięki niebywałej ilości atrakcji turystycznych, ale należy też wspomnieć o jej zaletach płynących z położenia geograficznego.
Organizacja wyjazdów grupowych opiera się na docieraniu z targetem danej wycieczki do jak największej ilości osób, a żeby wzbudzić zainteresowanie różnych ludzi kierujących się odmiennymi gustami, a także osobistymi preferencjami, należy patrzeć na każdą wycieczkę szerokokątnie… i w tym momencie zaczyna się kwestia wspomnianego już położenia geograficznego Wieliczki, ponieważ nasze miasto jest nie tylko atrakcją samo w sobie, ale również stanowi bardzo dobrą bazę wypadową do innych lokalizacji, jak np. Kraków (Łagiewniki – 11 km, Wawel – 13 km), Wadowice (52 km) czy Oświęcim (79 km).

Jeśli organizujesz wyjazd grupowy pod Kraków, a Twoja grupa będzie w Wieliczce jedynie przejazdem, to również chętnie Was ugościmy. Nasza restauracja przygotuje ofertę gastronomiczną „uszytą na miarę” Waszych oczekiwań i możliwości, dostosowując się do budżetu, a także czasu, który będziecie Państwo mogli poświęcić na posiłek pomiędzy zwiedzaniem niezliczonych atrakcji naszego gościnnego regionu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty dla grup pod numerem telefonu: 730 320 364.

Nasza lokalizacja

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

    Recepcja: +48 730 320 346Restauracja: +48 730 320 343
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram